• Warsztaty ceramiczne. Zrób sobie kubek 27.05

250.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3dni roboczych 3 dni
Cena przesyłki 0
warsztaty 0

Masz zdolności manualne, i marzysz o własnoręcznie wykonanym zestawie ceramiki? Więc świetnie trafiłeś/łaś, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Masz dwie lewe ręce, ale dużo zapału i kreatywnych pomysłów, tak się świetnie składa że to warsztaty również dla Ciebie, bo ja mam dużo cierpliwości, czasu i dwie ręce do pomocy, więc damy radę  .

(Warsztaty przewidziane są dla osób dorosłych)

TROCHĘ O MNIE
Nazywam się Irmina i jestem ceramikiem, zajmuje się ceramiką od prawie 9 lat, pracuję w dość nieoczywistych technikach ceramicznych, takich jak odlewanie warstwowe, wycinanie ażurowe, oraz malatury. Mój ulubiony materiał to porcelana, choć nie należy on do najłatwiejszych ceramicznych materiałów wynagradza wszelkie trudności swoją szlachetnością, i subtelnością.

Chcę Wam zaproponować udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach.

Więcej o mnie tu
https://www.facebook.com/imkadesign-144570782253766/?ref=bookmarks

CO BĘDZIEMY ROBIĆ

Kubek ceramiczny, każdy z uczestników warsztatów stworzy swój unikatowy kubek kamionkowy, bazując na gotowych formach gipsowych. To uczestnik decyduje jak ma wyglądać jego kubek dopasowując go do swoich potrzeb. Dostępne formy to kubek pojemność ok 350ml, kubek pojemności ok 500ml. Będziemy pracować z barwioną masą kamionkową, lejną oraz plastyczną, łącząc techniki warstwowego odlewania, tworzenia ceramicznego millefiori, rewersowego malowania w formie, doklejania i wszystkiego co jeszcze przyjdzie Wam do głowy. Wszystkie wykonane produkty zostaną przeze mnie wysuszone, wyretuszowane, poszkliwione (bezbarwnym szkliwem) i staną się własnością twórcy. Będzie można je odebrać w przeciągu trzech tygodni.

RELACJA Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW 

https://www.facebook.com/pg/imkadesign-144570782253766/photos/?tab=album&album_id=3549377791773031

CZAS I MIEJSCE 

Warsztaty odbędą się w pracowni ceramicznej na Żeromskiego 3 wrocławskim Ołbinie

27.05 (sobota) 10-14

KOSZT 250zł

Cena udziału w warsztatach, w wybranym terminie to koszt 240zł

(cena obejmuje jednorazowy udział w czterogodzinnych warsztatach)

Co wchodzi w cenę

- podstawa to materiał, specjalnie przygotowane barwione masy kamionkowe,

- dwa wypały, wstępny biskiwt oraz końcowy ze szkliwem (które wykonuje ja)

- retusz wykonanych prac (wykonuje ja)

- możliwość korzystania z potrzebnych narzędzi, oraz form

- kawa, herbata, coś słodkiego bo wiadomo słodkie musi być  

- mała grupa ułatwia pracę

- wsparcie techniczne, moja wiedza i umiejętności do twojej dyspozycji przez 4h CZY POTRZEBUJE JAKIEGOŚ PRZYGOTOWANIA

Do warsztatów nie trzeba się przygotowywać, nie trzeba robić projektów, nie trzeba przynosić świadectwa z ósmej klasy z 6 z plastyki. Jedyne co trzeba trzeba mieć otwartą głowę na nowe doświadczenia, nie zakładać z góry że się nie da.

Można przynieść sobie fartuszek, bądź koszulkę na przebranie, ale nie jest to też wymóg, na miejscu będzie można skorzystać z fartuszka.

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW BY ODBYŁY SIĘ WARSZTATY TO TRZY OSOBY, W WYPADKU NIEWYSTARCZAJĄCEJ LICZBY UCZESTNIKÓW ZAJĘCIA ZOSTANĄ ODWOŁANE A POBRANE ZALICZKI ZWRÓCONE.

Po dokonaniu zakupu na podany w zamówieniu mail, zostaną wysłane szczegółowe informacje

Zakup warsztatów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu warsztatów https://imkadesign.pl/news/n/236/Regulamin-warsztatow

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie